SiteJay

Predstavenie nášho administračného a redakčného systému

CMS charakteristika

Superrýchly – v 21. storočí, keď hlavným faktorom úspešnosti www stránky je jej rýchlosť dosahuje náš administračný systém veľmi dobré hodnoty vygenerovania a načítania obsahu.

Jednoduchý – intuitívne ovládanie a navigácia. Zmena textov, obrázkov a stránok prebieha online, t.j. nemusíte si inštalovať žiadne programy do vášho počítača, potrebujete len váš webový prehliadač, kde sa editácia aktivuje. Pre zmenu obsahu vašej www nemusíte mať žiadne znalosti programovacieho jazyka.

Efektívny – vysoká návratnosť investície už v krátkej dobe používania nášho web CMS.

Nenákladný – nízka cena prevádzky. To najdôležitejšie sú informácie – tie si dokážete veľmi ľahko a rýchlo aktualizovať sami a nemusíte už čakať kým sa čerstvé informácie dostanú na Váš web prostredníctvom inej osoby. K nášmu publikačnému systému už nepotrebujete dokupovať žiadne ďaľšie licencie na softvér. Dôležitá je aj cena !

NezávislýSiteJay – publikačný systém je nezávislý na operačnom systéme. Nie je dôležité, či pracujete v prostredí Windows, Apple alebo Linux, vždy potrebujete len váš webový prehliadač.

Výkonný – nedovolíme aby ste vy a vaši zákazníci zabíjali čas pokiaľ sa váš web načíta. Neustála optimalizácia výkonnej časti, tak aby zmena a konečné zobrazenie stránky bolo čo najrýchlejšie.

Stabilný – prepracované jadro softvéru beží na serveroch Linux ktoré sú neustále pod bezpečnostným a programátorským dohľadom. Váš web sa generuje a zobrazí až na strane užívateľa, ktorý si prezerá vašu www.

Moderný- v spolupráci s dizajnérmi držíme krok s najnovšímí web technológiami a web designom. Redakčný systém SiteJay pracuje na modernej báze modulov a komponentov – na jednotlivých podstránkach si môžete poskladať vlastnú štruktúru stránky.

Dynamický – ako autori dokážeme doprogramovať váš web tak, aby splnil všetko na čo si len spomeniete.

Pre vašich profesionálov – rozšírené vlastnosti redakčného systému aj pre pokročilých užívateľov (html editácia, editácia scriptov atď.)

Striktne kompatibilný – používajú vaši zákazníci mobil a PDA s internetom? zaručujeme – kompatibilita kódu s pravidlami W3C xhtml, W3C css pre zobrazenie na alternatívnych zariadeniach.


S redakčným systémom SiteJay 3 si každú web podstránku poskladáte z komponentov veľmi jednoducho sami. Vychádza z overeného konceptu ktorý už bol použitý vo verzii 2, vo verzii 3 podporuje najmodernejšie platformy WEB2 doplnkov dotiahnutých do dokonalosti.

zmena, aktualizácia, menenie textov a obrázkov na www web stránke, internete, písanie a oprava textu na www a internete, internetový obchod, výroba web stránok a webov
web CMS návrh web stránok tvorba web stránok webdesign webdizajn redesign redizajn tvorba web web portál eshop e-shop elektronický obchod redakčný systém publikačný systém editácia webu intranet portál firemný portál štatistiky návštevnosti optimalizácia web stránok vyhľadávače kľúčové slová Martin Žilina

Skvelá cena a skvelá akcia!

Nový WEB – za novú – lepšiu cenu!
Verzie SiteJay 3.0 v prevedení Štart, trvalo znížená cena za 333,-EUR! s DPH.

alebo

akcia domena zdarma optimalizacia zdarma
Ak si u nás objednáte vytvorenie novej www, zaplatíme Vám doménu na 1 rok a ako bonus dostanete základnú optimalizáciu pre vyhľadávače zdarma!

PokračovaťSiteJay – nie je to len samotný systém pre správu obsahu web stránok ale najmä celkový koncept riešenia výstavby web prezentácie, od návrhu až po celkovú strarostlivosť. Neustále pracujeme na tom, aby vytvorené dielo reprezentovalo nielen vás, ale aj nás.

Čo je to SiteJay?

site /sajt/
miesto, dejisko
jay /džej/
macher, sojka

CMS v skratke

Publikačný a redakčný systém umožňuje pohodlne, prehľadne, rýchlo a lacno vytvárať a editovať váše stránky alebo celý web. V priebehu niekoľkých minút môžete pridávať a upravovať novinky, meniť fotky alebo meniť cenníky.

rozdiel oproti "zadarmo" riešeniu

  • technologicky overený produkt
  • vysoká prispôsobivosť zákaznikovi
  • efektivita nasadenia systému
  • profesionálna podpora
  • poradenstvo a školenie
  • technická podpora
  • neustály zaručený vývoj produktu
  • bezpečnosť webov
  • ďaľšie služby (webdesign, webhosting, redizajn…)